Novinky 2010

vmenuactivesubitemicon25.12.2010

Dostali jsme spoustu krásných přání k Vánocům a novému roku. Moc děkujeme. Ke shlédnutí v plné velikosti zde


vmenuactivesubitemicon18.12.2010

Sobotní, mrznoucí procházka, na které nám Bohunka změnila barvu a stal se z ní strakoš..Ke shlédnutí zde.


vmenuactivesubitemicon11.12.2010

Nechali jsme se vyfotit v ateliéru, abychom měli také nějaké ty “profi” fotky. Bohužel, fotky nejsou přesně podle mých představ. Snad se nám někdy jindy poštěstí. Ke shlédnutí zde.


vmenuactivesubitemicon1.12.2010

Tak tu máme sníh a s ním i první várku sněžných fotek.


vmenuactivesubitemicon20.11.2010

Ještě, než se spustilo sněžení jsem vyfotila oba pesany při jejich oblíbených hrách.


 vmenuactivesubitemicon28.10.2010

Jsem podnikla s majiteli polobráchy Bohunky ,,Alienem”-Amor Smaragd Smile krásný výlet na “Kuňku”. Počasí bylo jak na objednávku a výlet se velice vydařil…i když po těch 14 kilometrech jsme všichni padli za vlast. 🙂 Fotky obou krasavců jsou k nahlédnutí zde.


vmenuactivesubitemicon27.-28.10.2010

Se pro nás konaly seznamovací dny. Kamarádka si pořídila štěňátko Německého Boxera-Čuka. Bohunka i Petánek se do syta vylítali a já jsem se do syta pomuchlovala s miminkem. 🙂 Fotky z obou dnů jsou zde.


vmenuactivesubitemicon20.10.2010

Než jsme se vydali ven bylo nádherné počasí na procházku i focení, ale to bychom nebyli my, aby se nezatáhlo, div nezačalo pršet. Proto omluvte, prosím, kvalitu fotek.


vmenuactivesubitemicon2.10.2010

Jsme podnikli rodinný výlet do Českého Ráje. Výlet jsme si užili.


vmenuactivesubitemicon30.9.2010

Jsem se vydala fotit psiska v podzimní krajině, výsledek je opět na rajčeti.


vmenuactivesubitemicon24.9.2010

Dnes nám došel fax, že náš Pet- Pepper Snug je L2HGA a HC CLEAR!!! Certifikáty k nahlédnutí zde.L2-HGA

HC


 vmenuactivesubitemicon18.-19.9.2010

K nám přijeli na návštěvu známí “z” a “od” Brna. Přivezli nám ukázat krásné štěně AST- Airbag Adellis a Malého Knírače černého -JCh.Balantino Quendoline Silesia. Celý víkend jsme si užili a těšíme se na další setkání. Fota zde.


vmenuactivesubitemicon12.9.2010

Přidali jsme několik nových fotek Peta a Bohunky.


vmenuactivesubitemicon8.9.2010

Rozhodli jsme se, že Peta necháme testovat na L2HGA a HC, proto se 14.9. chystáme do Českého Brodu na hromadné odběry. O výsledcích Vás budeme informovat zde v novinkách. Dále bychom na jaře chtěli nechat zrentgenovat kyčle, lokty a patellu.


vmenuactivesubitemicon10.8.2010

Nás čekal výlet do nedalekých Zdechovic na Obří postele. Procházku jsme si užili a nafotili krásné společné fotky Peta, Bohunky a Delinky. Na fota se můžete podívat zde.


vmenuactivesubitemicon5.8.2010

Přidáno několik fotek z procházky kolem Tišiny.


vmenuactivesubitemicon4.8.2010

V tento slunný den jsme si udělali výlet do Prahy-do Zoo. Všude byla spousta lidí, psů a různých zvláštních stvoření, která vydávala zvláštní zvuky a pazvuky. Měli jsme velké štěstí a byli jsme svědky neuvěřitelného a dechbrajícího vytí vlků. Naší Bohunku nejvíce zaujali nenažraní kapři, kteří pro kousek rohlíku div neskákali z vody ven. Myslím, že zůstaneme u procházek a výletů na místech, která nejsou tak frekventována. Fota zde. Ještě v tento krásný den jsme se rozjeli s kamarádkou Delinkou (Delilah Foxstaff) na nedaleký písák, kde se hafani do syta vyběhali a vykoupali. Fota zde.


vmenuactivesubitemicon27.7.2010

Jsme se vydali na ,,procházku” v okruhu 500 m od baráku, spíše než procházka bych to nazvala plavání v poli a ve vodě.. Samozřejmě nesměl chybět foťák, a tak několik fotek zde.


 vmenuactivesubitemicon6.7.2010

Dnes tomu jsou 2 roky, co se narodila naše Boon, Bonie, Bohoušek, Bohunka, Tlusťoch. Přejeme jí hodně zdravíčka a spoustu spokojených let prožitých s námi.Do naší galerie na rajčeti byly přidány fotky Bohunky z dob, kdy byla štěně.


vmenuactivesubitemicon15.6.2010

Krásné počasí nám umožňuje fotit, fotit a fotit. Zde jsou fotky smečky, jak si hraje + fotky Peta s pohárem z výstavy.


 vmenuactivesubitemicon12.6.2010

Dnes se v krásném jezdeckém areálu stáje Vasury Kolesa konala klubová výstava STAB. Jelikož Kolesa máme od baráku pouhých 7 km, neváhala jsem a přihlásila jsem Peta. Celkem přihlášených jedinců bylo 197. Toto číslo svědčí o velké oblibě tohoto úžasného plemene. Psy posuzoval pan rozhodčí Frank Gough a feny p. Jeffrey Ford. Pan Gough rozhodně nešetřil známkou VD. Náš Petánek v opravdu silné konkurenci získal známku V !! Posudek: ,, Žíhaný pes, dobrý typ, klasický typ hlavy, správně nesené ucho, korektní fronta, správná hřbetní linie, dobré úhlení zadních končetin. ” Po celou výstavu nás sužovalo hrozné horko. Psy jsme museli v kruzích polévat vodou a zabalovat do mokrých ručníků, aby se nám nesložili. Několik fotek zde.


vmenuactivesubitemicon1.5.2010

Dnes je tomu právě 5 let, co se narodil náš Petíček, naše zlatíčko, Dědek. Přejeme mu hodně zdraví a ať tu s námi ještě hodně let je. Máme tě rádi Petánku.:) ZDE  si můžete prohlédnout pár fotek, když byl ještě malé štěně.


vmenuactivesubitemicon25.4.2010

Využila jsem krásného jarního počasí a udělala jsem pár fotek pesanů. (foto ZDE)


 vmenuactivesubitemicon27.3.2010

Jsem se se smečkou, kamarádem Honzou a jeho bíglem Beníkem zúčastnila 2. Dogtrekkingových hrátek jarním Polabím. Šli jsme trasu, která měla 25 km. Vedla nejprve do Mcel, odtud na Loučeň, přes památník Helmu a Dobrou vodu do Jabkenic a odtud přes kontrolu na Spáleném lese zpět do Seletic. Na chození jsme měli parádní počasí. Startovali jsme v 9:10 a v cíli jsme byli v 15:09, celá trasa nám trvala 5 hodin 59 minut a umístili jsme se na 40. místě, kvůli 50 trestným minutám za špatně zodpovězené otázky. Myslím, že se celý výlet povedl a musím pochválit ZKO Nymburk za perfektní organizaci. Těším se na další ročník. (foto ZDE)


 vmenuactivesubitemicon24.1.2010

Dnes jsem se rozhodla, že udělám pár zimních fotek a tady je výsledek, jsou to spíše Peta ksichtíky (k vidění zde).