vmenuactivesubitemicon7.12.

Dnešek je pro nás velikým a významným dnem! Dnes jsou to již (jeden :)))) ČTYŘI roky, co se narodila naše EMILKA! Fena s velkým F a pes s velkým P, matka s velkým M a úžasná CHůva pro Jeníčka! Naše nejúžasnější holčička! Vše nejlepší a hlavně zdravíčko, Emilenko naše!!!

emilka narozky


vmenuactivesubitemicon

5.12.

Jsme obdrželi fotky a povídání o Aspazii EH (Love Girl of Eilatan x Angranian Saiorse Warrior). Lilly si s majiteli užívá na krásných výletech, nejen v ČR. Děkujeme za péči a lásku, jakou Lilly dáváte!

lilly sed


vmenuactivesubitemicon

28 – ­30.11.

Výstavní maraton v Nitře. Příjemné zakončení výstavní sezóny 2014.

28.11. Club show Nitra, rozhodčí: A.Westwood (UK)

Toto byla první výstava Colettky(Adele Enrichetta EH x Pepper Snug), která je v majetku naší kamarádky Báry Thielové. Colette se výborně předvedla a své kvality potvrdila i v závěrečných soutěžích o nejlepší štěně výstavy, kde obsadila 2. místo!! Františka se předvedla v otevřené třídě, kde zvítězila a po dlouhém boji s fenkou ze třídy šampionů a mezitřídy získala i klubového vítěze!

JCh.CZ,SK,PL,cJCh. Adele Enrichetta Erya Haryon­Excelent 1, CAC, CC, CLUB WINNER 2014, BOS

Colette Erya Haryon­Very Promising 1, Best baby at show 2nd place

29.11. CACIB Nitra, rozhodčí: Ciarovič Vladimir (RUS)

Bylo mi ctí na této výstavě předvádět fenku Colette Erya Haryon (Adele Enrichetta EH x Pepper Snug), která se předváděla s maximální lehkostí, ladností a jistotou. Všechny holky od nás si vedly více, než výborně!

JCh.CZ,SK,PL,cJCh. Adele Enrichetta Erya Haryon­Excelent 1, CAC

Colette Erya Haryon­Very Promising 1

30.11. CACIB Nitra, rozhodčí: Róbert Kanás (SK)

Posuzování tohoto rozhodčího je nám již známo. Pan Kanás je pro mne výborným rozhodčím, který ví, co dělá, odhalí každou chybu zvířete, je precizní. I v tento den mi byla svěřena k vystavení odchovankyně Colette, která se předvedla stejně dokonale jako předchozí dny a to v pouhých 4 měsích! Františka ve velice silné konkurenci a to především překrásné feny původem z Maďarska, obsadila krásné 2. místo ve třídě otevřené! Byly to velice pěkné a příjemné 3 dny. Děkujeme za společnost Báře a Markovi, kterým velice děkujeme za jejich práci s naší malou holčičkou!

JCh.CZ,SK,PL,cJCh. Adele Enrichetta Erya Haryon­Excelent 2, res. CAC

Colette Erya Haryon­Very Promising 1

 franta a colette P1120081

franta cac colette best baby2 unnamed

vmenuactivesubitemicon

22.11.

Také vrh B (Ch.Love Girl of Eilatan x European CH. Ultra Black Stig Wizard Bull) nelení a majitelé nám posílají fotky svých rošťáků, děkujeme, vždy nás to moc potěší! Fenečka Baby Beer Erya Haryon “Barunka” začíná s majiteli docházet na cvičák, ale také si užívá hrátky s rodinným přítelem Cane Corso.

Byli jsme na návštěvě u Bertíka­B.F. Erya Haryon, Bertík se má jako v Ráji, má kamarádku AST, se kterou dovádí celé dny. Roste z něho velice pěkný pes! Děkujeme za možnost Berta vidět!

bert1 bert2 bert3

Také Born To Be Erya Haryon “Ellie” o sobě dává pravidelně vědět! Ellie je veliká rošťačka, která dělá své paničce velikou radost.

btb1 btb2

Ballou “Bugaboo Erya Haryon” je od nás nejdále. Jsme moc rádi, že i s Ballouem je majitel velice spokojený!

balou1 balou2

Baguette Erya Haryon ” Elinka” si užívá procházek se svojí čtyřnohou i dvounohou smečkou. Majitelům děkuji za fotky princezny!

baguette 3 - kopie baguette5baguette2 baguette4  baguette6

vmenuactivesubitemicon

14.11.

Přinášíme nové fotky fenečky Colette Erya Haryon (JCh.Adele Enrichetta Erya Haryon x EVW Pepper Snug). Colettka dělá svým majitelům velkou radost společně se svoji polosestrou Roxxou, dcerou Peppera Snug. Z Colletky roste elegantní slečna a my se těšíme na její prvnívýstavy v Nitře!

colette1 colette2 colette3

vmenuactivesubitemicon

1.11.

Po dlouhé době jsme obdrželi nové fotky našeho chlapečka Ásgard Erya Haryon (Ch.Love Girl of Eilatan x Angranian Saiorse Warrior).

asgard1asgard3asgard2

vmenuactivesubitemicon

23. – 25. 10.

V toto datum se v Brně konala Národní a Evropská výstava psů, zakončená klubovou výstavou SBTC CZ. A my jsme zde nemohli chybět. Františka se v PÁ a SO vystavila ve třídě otevřené, kdy byla necelé 3 měsíce po porodu. Oba dny byli rozhodčí ze země původu Mr. Colin Davies a Mr. James Byrnes na feny velice přísní. Padala spousta VD i D. Jsem moc pyšná, že Františka oba dny získala známku VÝBORNÁ, kterou získalo opravdu málo fen. V SO a NE se byl vystavit i náš dědek Pepan. V sobotu na Evropské výstavě vyhrál třídu veteránů a získal tak ocenění EXCELENT 1, EUROPEAN VETERAN WINNER 2014. V neděli na klubovce, kde posuzovala psy Mrs.Hellen Wall, opět potvrdil své veteránské kvality a vyhrál, získal EXCELLENT 1 a nominaci na nejlepší pohyb výstavy v 9,5 letech!

pepan ew

vmenuactivesubitemicon

22.10.

Dostali jsme výbornou zprávu a to, že fenečka z vrhu “A”­Aspazija Erya Haryon (Ch.Love Girl of Eilatan x Angranian Saiorse Warrior) složila zkoušku ZOP! Jsme na Lilly i její majitelé moc hrdí! Jen tak dál!

 lilly1lilly2lilly4

lilly zop lilly3

vmenuactivesubitemicon

12.10.

Tento víkend jsme se zúčastnili International Stafford Match v Holandsku. Česká Republika obsadila 7. místo. Víkend jsme si užili, děkujeme za možnost se této akce účastnit dva roky po sobě!

Všechna štěňátka našla své nové domovy! Děkujeme majitelům za péči a lásku, kterou našim dětem dáváte! Přinášíme fotky z nových domovů.

ism

baby ber baguette bf born to be2 bug cumbcolette cosette

vmenuactivesubitemicon

12.9.

DVA PEJSCI NA PRODEJ.
Štěňátka se nám pomalu rozutíkávají do nových domovů. Přejeme jim spoustu krásných chvil s novými majiteli. Majitelům děkujeme za vzornou péči o naše miminka.

K prodeji a okamžitému odběru nabízíme pejska B.F., jedná se o černého pejska s bílými znaky. B.F. má sestouplá varlátka, nůžkový skus, kulatou hlavu, rovný hřbet, perfektní úhlení. Má všechny předpoklady pro výstavní kariéru, ale nezklame ani na poli pracovním, nebo doma v posteli u svých majitelů. Jeho maminka je Ch.CZ,PL,cJCh. Love Girl of Eilatan, která má složených 5 zkoušek ZOP, ZZO, BH, ZPU-1,ZV. Otcem pejska je krásný mladý pes Ultra Black Stig Wizard Bull. Pejsek je L2HGA a HC clear.

Dále nabízíme pejska CUMBERBATCH. I tento pejsek je černý s bílými znaky, má sestouplá varlátka, nůžkový skus, kulatou výraznou hlavu, rovný a krátký hřbet, perfektní úhlení.
Má všechny předpoklady pro výstavní kariéru, ale nezklame ani na poli pracovním, nebo doma v posteli u svých majitelů. Jeho maminka je JCh.CZ,SK,PL,cJCh.Adele Enrichetta Erya Haryon a otec vet.Ch.Pepper Snug. Pejsek je L2HGA a HC clear.

Oba pejsci jsou velicí sympaťáci.
Naši psi nežijí v klecích, ani v kotcích. Jejich místo je vždy po našem boku, ať už v posteli, na sedačce, v kuchyni, venku na zahradě. Matky našich štěňátek se starají, jak chtějí, nejsou omezovány. Štěňátka jsou maximálně socializována a vymazlena. Přijeďte se přesvědčit.  zde

vmenuactivesubitemicon

21.8.

Nové fotografie vrhu “B”! Čas letí, jako voda a naše miminka z tohoto vrhu čeká očkování a čipování. Všechna štěňátka jsou osobnosti, jejich povahy jsou úžasné! Lidi jsou pro ně více, než psi. Všechna štěňátka mají nůžkový skus, kluci mají sestouplá varlátka. I z tohoto vrhu máme velkou radost! K rezervaci nabízíme fenku Baguette a pejska B.F. ! zde

vmenuactivesubitemicon

17.8.

Přinášíme nové fotografie vrhu “C”! Štěňátka rostou velice pěkně, mají krásné hlavičky, krátké formáty. Máme z tohoto vrhu velikou radost. Obě fenečky jsou již zamluvené, k rezervaci nabízíme pejska Cumberbatch.  zde

vmenuactivesubitemicon

16.8.

Po delší době přinášíme fotografie krásného pejska z vrhu “A” Aristocrat Emil ” Emílka”. Emílek je moc krásný pes, který pečlivě čeká na příchod dvounohého sourozence. Věříme, že z nich bude nerozlučná dvojka! Děkujeme za vzornou péči!

unnamedIMG_20140727_120149unnamed (1)

unnamed (2) unnamed (3)

vmenuactivesubitemicon

12. 8.

Opět přinášíme nové fotografie našich “Béček”, tentokrát portréty. Máme z těchto akčních mimin
velikou radost. K rezervaci nabízíme pejska B.F. a fenku Born To Be.  zde

vmenuactivesubitemicon8. 8.

Dnes jsou tomu již 2 roky, co se narodila naše “Áčková” štěňátka. Amálko, Lilly, Františko, Emílku, Ásgarde, Aronku, přejeme vám jen to nejlepší a hlavně zdraví do dalších let!

narozeniny

vmenuactivesubitemicon

7. 8.

Jsou nám 4 týdny! Přinášíme momentky i postojové fotografie vrhu B.
Všechna štěňátka mají štěněčí nůžkový zkus, krásně modelované hlavy, jsou standardního formátu. Povahově jsou velice milá, nebojácná. K rezervaci nabízíme poslední fenku a pejska z vrhu B. zde

vmenuactivesubitemicon

5. 8.

Miminka nám rostou jako z vody! Sada nových fotek vrhu B.  zde

vmenuactivesubitemicon

28. 7.

Přinášíme nové fotografie ve věku 21 dní vrhu B.  zde

vmenuactivesubitemicon

26. 7.

MÁME NOVÁ ŠTĚŇÁTKA!

26.7.2014 se nám narodila 3 štěňátka, dvě fenky, 1 pes. Matkou štěňátek je naše odchovankyně, krásná JCh. CZ, PL, SK, cJCh, BOB, Adele Enrichetta Erya Haryon a otcem je náš “dědek” Pepper Snug. Štěňátka se mají čile k světu. Mají velkou chuť k jídlu a velice dobře prospívají. K prodeji nabízíme 1 fenku a 1 pejska. zde

vmenuactivesubitemicon

25. 7.

Štěňátkům se již 15 dní. Jsou odčervená. Všechna mají otevřené oči a chodí. Jsou velice akční a šikovná. Více informací o aktuálním vrhu najdete zde

vmenuactivesubitemicon

18. 7.

Přinášíme nové fotografie našich štěňátek ve věku 8 dní. Štěňátka výborně prospívají. Mají krásné hlavy s výrazným stopem. Tato štěňátka mají nejlepší předpoklady pro další chov a výstavy, ale budou i skvělými parťáky akčním lidem. Ještě je možné rezervovat si fenku a pejska z tohoto jedinečného spojení Anglicko-španělské krve. Více informací o aktuálním vrhu najdete zde

vmenuactivesubitemicon

15. 7. 2014

Krásná fenečka Aspazija Erya Haryon “Lilly” (Ch.Love Girl of Eilatan x Angranian Saiorse Warrior). Takto si užívá léto. Děkujeme majitelům za příkladnou péči.

li3li2li6li5 li4 li8

vmenuactivesubitemicon

5. 7. 2014

Velká Ida – Slovensko, rozhodčí Cwieceková Anna, SK – Na této výstavě se předvedla naše krásná odchovankyně, vrhová sestra Františky, Aspazija Erya Haryon. V konkurenci silné konkurenci se neztratila. Získala krásné ohdnocení V 2 res. CAC.

Aspazija Erya Haryon – Excelent 2 res.CAC

  lilly vystava

vmenuactivesubitemicon

10. 7. 2014

Konečně jsme se dočkali vytoužených štěňátek ze spojení Ch. Love Girl of Eilatan x Ultra Black Stig Wizard Bull. Máme 3 kouzelné holčičky a 2 krásné kluky. Jednalo se opět o  krásně rychlý porod, kdy za 2,5 hodiny měla Emilka hotovo. Všichni jsou v pořádku. Štěňátka jsou L2HGA a HC clear. Mají předpoklady pro výstavy, ale budou i skvělými parťáky aktivním lidem. Stále je možno zarezervovat si štěňátko z tohoto velice perspektivního vrhu.

vmenuactivesubitemicon

6.7.

Bohunka slaví 6. narozeniny! Spoustu zdraví, Bohunko.

bohunka

vmenuactivesubitemicon

21.6. CACIB Brno.

Rozhodčí Tibor Havelka je velice pečlivý, přísný a neunikne mu jediný nedostatek, proto jsou počty psů, kteří na něho jedou, nízké. Známkami výborná šetří. Františka se předvedla v mezitřídě a získala krásný posudek se známkou EXCELENT 3!

JCh. Adele Enrichetta Erya Haryon- EXCELENT 3

v3

vmenuactivesubitemicon

14.6. Club Show Náměšť na Hané

Na tento den jsme se těšili a byli jsme zvědaví, jak rozhodčí Geoff Faulkner (UK) ohodnotí naši holčičku! Jeho posuzování bylo příjemné a u 90. feny stejně pečlivé, jako u první. Celý den bylo příjemné počasí, akorát na výstavu,¨ jen, co jsme šli na řadu, spustil se liják. 🙂 Františka, pes postelový, to chtěla zabalit a odejít, déšť není nic pro ni. Panu rozhodčímu se líbila a zadal nám krásné 4. místo!

JCh. Adele Enrichetta Erya Haryon – Excelent 4 !!

vmenuactivesubitemicon

12.6. Soužití dítěte a psů 🙂

_DSC6932_(2) _DSC6982_13x19

vmenuactivesubitemicon

10.6. BŘEZOST POTVRZENA!!

Stále je možné zamluvit si štěně z tohoto exklusivního spojení! Na tomto odkaze můžete sledovat vývoj štěňátek : vývoj štěňátek

E&S

vmenuactivesubitemicon

02.-08. 06.

První týden v červnu byl odpočinkový. Sílu na starost o štěňátka jsme nabírali ve Valašské Senici, v hotelu Antarik, hotel mezi nebem a zemí, my jsme si však připadali jako bychom byli spíše v nebi. Úžasná péče o naše pohodlí, naprosto výborná strava, perfektní personál. Psi měli přístup do všech koutů hotelu, vždy byli rádi viděni. Víme, kam se budeme vracet.

 senice2 senice3 senice4 senice5

senice6 senice7 senice

vmenuactivesubitemicon

31. 5. 2014

Obdrželi jsme fotografie naší odchovankyně. Aspazija Erya Haryon “Lilly”. Z Lilly vyrostla krásná slečna, která se s majiteli věnuje sportovní kynologii a občas zavítá na výstavu. Máme z holčičky velkou radost!

Plánované krytí 2014 již proběhlo – více informací na infostaffbull@gmail.com

1891077_838449559517713_5945386664325631367_n 10154077_838449496184386_2531227956356458378_n 10310698_838449432851059_1741181331305339960_n

vmenuactivesubitemicon

11. + 13. 5. 2014

proběhlo plánované krytí! Matkou štěňat se stane Ch.CZ, PL, Club JCh. Love Girl of Eilatan, Emilka má složených 5 zkoušek(ZOP, ZZO, BH, ZV, ZPU 1), je to velice aktivní, inteligentní fena, výborná matka, o jejím exteriéru napovídá šampionát ČR, PL a klubový junior šampion.

Otcem štěňat se stane mladý pes Ultra Black Stig Wizard Bull. Stig je elegantní pes, moderního typu, má výborně složené uši, krásný pohyb, výborné úhlení, tmavé oko, velice sytý pigment, nůžkový skus. Jeho kvality se odráží na výstavách, kde má ve svém nízkém věku několikrát CAC, res. CACIB, CC. Povahově je to velice aktivní a milý pes.
Očekáváme narození černých štěňat s předpoklady pro výstavy, chov a sport. Narození štěňat očekáváme okolo 11.7.2014. Přijímáme rezervace.
Více info a rezervace na infostaffbull@gmail.com nebo +420776050022, +420608511429.

E&S

vmenuactivesubitemicon

8.5.

Club Show Mladá Boleslav

Rozhodčí pro tento den byla, nám již známá, velice pečlivá Cornelia Bergundthal. Její posuzování je standardní, všude stejně precizní. Výsleden Františky nás mile překvapil!

JCh.Adele Enrichetta Erya Haryon – Excellent – TOP 6 z 38 fen!

vmenuactivesubitemicon

3. 5.

CACIB Praha – Rozhodčí pro tento den p. Řehánek. Velké překvapení bylo předvádění psů na stole. Toto se již nevidí. Stafík není plemeno, které by se mělo předvádět na stole. Františka v mezitřídě obsadila 4. místo.

Adele Enrichetta Erya Haryon – Excelent 4

fr4

Rádi bychom upozornili na to, že výstavní sezónu 2015 omezíme. Nebudeme již tolik viděni na národních a mezinárodních výstavách posuzovaných českými rozhodčími. Budeme se, ale těšit na klubové a speciální výstavy posuzované odborníky.

vmenuactivesubitemicon

1. 5.

Dnes je to již 9 let, co se v chovatelské stanci Snug narodil náš Pepánek! Všechno nejlepší a hlavně hodně zdravíčka do dalších let!

pepan

vmenuactivesubitemicon

31. 3.

V žebříčku nejúspěšnějších chovatelských stanic za rok 2013 se naše chovatelská stanice Erya Haryon umístila na krásném 14. místě! Vzhledem k tomu, že máme odchován jeden vrh a výstav se zúčastňuje převážně naše Františka, je to veliký úspěch. Děkujeme všem, co také nějakým bodíkem přispěli, moc si toho vážíme!

vmenuactivesubitemicon

22.-23. 2.

DUO CACIB Brno.

V sobotu posuzovala plemeno uznávaná rozhodčí paní Daňková. Posuzování této rozhodčí, jako jedné z mála v ČR, se mi opravdu líbí. Upřednostňuje standardní zvířata v typu. Františka se jí líbila a  získala tak známku výborná 1, CAC. V neděli posuzoval pan Beradze Iuza. Jeho posuzování bylo totožné jako kdysi  na klubové výstavě v Mladé Boleslavi-nevyzpytatelné. 🙂 Františka si tento den odnesla výbornou 4.

22.2. JCh. Adele Enrichetta Erya Haryon – Excelent 1, CAC

23.2. JCh. Adele Enrichetta Erya Haryon – Excelent 4

CAC2fr43fr47fr46fr cac 2

vmenuactivesubitemicon

28. 1.

V tento den se naše smečka rozrostla o dalšího člena. Jmenuje se Honzík. Budoucí handler 🙂 A takto vypadalo seznamování.

DSC_0310 P1160693P1160686 P1160617 P1160619 P1160623 P1160651 P1160662

vmenuactivesubitemicon

24. 1.

CACIB Glogow (PL). Rozhodčí p. Westwood (UK).
Na tuto výstavu se jelo s jasným cílem, dojet polského junior šampiona! Františka se předvedla ve třídě mladých, která byla klasicky nejvíce obsazená (8 fen). Panu rozhodčímu se velice líbila a zadal jí ocenění Výborná 1, CAJC!
V porovnání s CAJC psem získala i BOJ! Tímto krásným výsledkem splnila podmínky pro přidělení titulu JUNIOR ŠAMPION POLSKA a zároveň fantasticky odstartovala výstavní sezónu s “novou” handlerkou-Janičkou, kterou teď budete s Františkou potkávat v kruhu! 🙂

JCh. Adele Enrichetta Erya Haryon – EXCELENT 1, CAJC, BEST OF JUNIOR a nový JUNIOR ŠAMPION POLSKA

cajc4 cajc2 cajc3

vmenuactivesubitemicon

23. 1.

PETÁNEK BUDE DĚDEK!!
Dnes byla potvrzena březost Petánka dcery Hathor Staffworld (Ch.Pepper Snug x Cassie Staffworld), která byla nakryta krásným modrým psem s impozantním rodokmenem, imp. UK Steel Falco at Merano! Na konci února se můžeme těšit na krásná štěňátka, která budou L2HGA a HC clear, v barvách žíhaná, zlatá-všechna ponesou modrý gen. V případě zájmu kontaktujte chovatelku na tel.: +420 606 477 497 nebo pište na email:cvancarovap@seznam.cz.

unnamed

vmenuactivesubitemicon

13. 1.

Takhle krásně si užívá zimu Ásgard Erya Haryon(Ch.Love Girl of Eilatan x Angranian Saiorse Warrior). Majitelům děkujeme za perfektní péči o “našeho” chlapečka!

asgard asgard2

vmenuactivesubitemicon

11. 1.

CACIB Norimberk. Této výstavy se zúčastnila naše odchovaná holčička Amálka, Aksamit Lady Erya Haryon (Ch.Love Girl of Eilatan x Angranian Saiorse Warrior). Vedla si výborně! Obsadila krásné čtvrté místo a známku výborná! Majitelům moc gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší chovatelské stanice!

Aksamit Lady Erya Haryon – EXCELENT 4

AMALKA1 AMALKA2 (1) AMALKA4

vmenuactivesubitemicon

5. 1.

Vyhlášení soutěže TOP STAFF 2013! I když tento “titul” pro nás není prioritní, ani zde se naši psi neztratili. Do bodování se započítávají pouze výstavy v ČR. Psi mají celkem 70 příček, feny 99! Pepánek, který se zúčastnil pouze 3 výstav v roce 2013 a to ve veteránech, obsadil krásné 28.-30. místo. Emilka se zůčastnila, stejně jako
Pepánek, pouze 3 výstav a obsadila překrásné 16. místo! Františka, která se zúčastnila poze 6 výstav, obsadila
neuvěřitelné 7.místo!!

Vet.Ch.Pepper Snug – 28.-30. místo
Ch.CZ,PL,cJCh. Love Girl of Eilatan – 16. místo
JCh.CZ,SK.cJCh. Adele Enrichetta Erya Haryon – 7. místo

emilka (1) frfr pepan

vmenuactivesubitemicon

4. 1.

CAC Brno. Rozhodčí Ing.Fiala. Za naši chovatelskou stanici vyrazila, již tradičně, Františka a netradičně i Pepánek. Františka nastoupila do mezitřídy, kde ve velké konkurenci kvalitních fen obsadila krásné 4. místo. Pepánek se ukázal ve veteránech. Při vstupu do kruhu se z něj stalo štěně, které začalo kousat vodítko a záchvat radosti nebral konce. Pan rozhodčí ocenil plnochrupost a kvalitní skus, také kondici a povahu. Petánek si tak odnesl první místo a nejlepšího veterána plemene. Tímto vítězstvím splnil podmínky pro přidělení titulu ČESKÝ VETERÁN ŠAMPION!!!

JCh.CZ,SK.Adele Enrichetta Erya Haryon – EXCELENT 4

Pepper Snug – EXCELENT 1, BEST OF VETERAN a ČESKÝ VETERÁN ŠAMPION

pepa2 pepa franta Franta2

vmenuactivesubitemicon

1. 1.

Obdrželi jsme fotky Amálky (Aksamit Lady Erya Haryon). Majitelům moc děkujeme za vzornou péči o “naši” holčičku!

amalkaamalka2