Vítejte na stránkách mezinárodně chráněné chovatelské stanice Erya Haryon, která se zabývá chovem, výcvikem a vystavováním plemene Stafordšírský Bulteriér

d688e0ea-31b3-4220-a7bd-c12499dfbb07Jak jsme se dostali k Stafordšírskému Bulteriérovi.. Datoval se rok 2005, když jsme začali vážně přemýšlet o pořízení čtyřnohého člena rodiny.
Chtěli jsme psa mohutného, skladného, chytrého, psa, který miluje lidi a dobře vypadá. A právě toto splňuje Stafordšírský Bulteriér.
V květnu 2005 se v chovatelské stanici Snug narodil náš první stafordšírský bulteriér – Pepper Snug “Pepánek“. Právě on nám ukázal, jak skvělé toto plemeno je.

V září 2008 se naše rodina rozrostla o dalšího člena, o naší věčně hladovou Boon Joy Ambassador Sun “Bohunku“(R.I.P. 2018). A protože stafíků není nikdy dost, tak jsme si v lednu 2011 pořídili anděla s ďáblem v těle, zakladatelku našeho chovu, Ch.Love Girl of Eilatan “Emilku“. V roce 2012 jsme se rozrostli o dalšího člena rodiny-dceru Emilky, “Františku” JCh. Adele Enrichetta Erya Haryon. Po tragické nehodě Františky (R.I.P. 2016) jsme se rozhodli, že doma zůstane její dcera Fable Erya Haryon “Rozárka” a také dcera Emilky Gaya Erya Haryon “Maruška”.

Cílem naší chovatelské stanice je odchovávat štěňata plně odpovídající standardu plemene, uskutečňovat zajímavá krytí. Mít zdravé odchovy, které se dostanou vždy jen do těch nejlepších podmínek. S majiteli našich štěňat udržujeme kontakt a snažíme se jim se vším pomáhat. Štěnátka neprodáváme do kotcového chovu!
Všichni naši Staffordshire Bullterrieři jsou součástí naší rodiny, sdílí s námi domácnost. Štěňata jsou odchovávána v centru dění, jsou plně socializována, očkována, odčervena, čipována a s průkazem původu.